انتشار مقالات - دوره 10- شماره3- پائیز 1402
فصلنامه پائیز نشریه  علمی و پژوهشی علوم و فناوری کامپوزیت منتشر شد.

مطالعه بیشتر

نمایه شدن مقالات نشریه علوم و فناوری کامپوزیت در پایگاه سیویلیکا
مقالات پذیرفته شده در نشریه علوم و فناوری کامپوزیت از این پس در  پایگاه سیویلیکا به عنوان بزرگترین ناشر الکترونیک مقالات کنفرانسها و ژورنالهای علمی کشور نماییه میشوند.

مطالعه بیشتر

*جدید* تغییر و به روز رسانی قالب نشریه علوم و فناوری کامپوزیت 96/12/06
اساتید، پژوهشگران و دانشجویان محترم با توجه به سیاست ­های مجله جهت نمایه شدن در پایگاه­های استنادی معتبر بین ­المللی، قالب نشریه جهت استفاده بیشتر غیرفارسی زبانان، تغییر یافته است. توصیه می ­شود نویسندگان محترم از هم ­اکنون از قالب جدید استفاده نمایند، هم­چنین از تاریخ اول فروردین ماه سال 1397 (1397/01/01) کلیه نویسندگان مقالات بایستی از قالب پیشنهادی جدید بارگذاری شده در سامانه استفاده نمایند؛ اهم تغییرات صورت گرفته در قالب جدید نسبت به قالب پیشین عبارتند از: - حداقل 25 درصد از مراجع استفاده شده در مقاله باید از مجلات علمی-پژوهشی داخل کشور (15 ...

مطالعه بیشتر

کسب اعتبار " علمی پژوهشی"
اساتید و دانشجویان محترم با نهایت خوشوقتی به اطلاع می رساند نشریه علمی پژوهشی " علوم و فناوری کامپوزیت"  بر اساس مجوز شماره 3/18/64821 تاریخ 1394/4/6 از کمسیون نشریات وزارت علوم دارای اعتبار علمی پژوهشی می باشد.  ضمن تشکر قبلی از شما همکار محترم امیدواریم با ارسال مقالات خود در جهت غنای نشریه ما را یاری نمائید. همچنین به  استحضار می رساند که کلیه مراحل دریافت و داوری مقالات به صورت الکترونیکی و از طریق وبسایت نشریه  صورت می گیرد.

مطالعه بیشتر